Спортист - Своге Локомотив София

Локо (София) тръгна с лесна победа срещу Спортист (Своге) и поведе в колоната на върха във Втора лига

Локомотив (София) постигна победа с 2:0 при визитата си на Спортист (Своге) и така поведе колоната във Втора лига след първия кръг.

"Железничарите" опредлеено бяха по-добрия отбор в този мач срещу "шоколадите" и по-големият опит без никакво съмнение си пролича на терена.

Още в 6-ата минута юношата на Берое Денислав Станчев откри резултата.

В 23-ата минута Томи Костадинов можеше да изравни, но халфът на Спортист стреля покрай целта.

Всичко в този мач приключи в 51-ата минута, когато голмайсторът на Локо Светослав Диков оформи крайния резултат.

Той получи хубав пас отляво и с удар по въздуха преодоля противниковия страж.

В средата на втората част Рамадан получи втори жълт картон и Спортист остана с 10 души на терена.

До самия край така и нямаше повече попадения.