Балкан Велбъжд 1919 (Кюстендил)

Балкан показа характер и победи Велбъжд под жестокия порой на стадиона в Ботевград

Балкан (Ботевград) постигна победа с 1:0 над Велбъжд (Кюстендил) в домакинска среща от първия кръг на Югозападната Трета лига.

Като цяло мачът се проведе при почти невъзможни условия заради жестокия порой, който се изля през първото полувреме и като цяло топката се движеше изключително трудно на терена.

Единственото попадение в срещата бе дело на Петко Петков от дузпа в 75-ата минута, като за наказателния удар бе фаулиран Георги Кременлиев.

Момчетата на Иван Редовски показаха характер в този двубой и в крайна сметка очаквано стартираха новия сезон с три точки.