Струмска слава Септември (Сф)

Струмска слава и Септември (София) не се победиха в Радомир, гостите доиграха мача с 10 души

Струмска слава и Септември (София) завършиха при реми 1:1 в среща от първия кръг на Втора лига, която се игра на стадиона в Радомир.

В самия край на полувремето домакините стигнаха до попадение чрез своя капитан Борислав Николов, който даде аванс на радомирци, след като засече прекрасно центриране на Мицаков.

В 63-ата минута след вратарска грешка на Драго Симеонов противниковия футболист Стефан Гаврилов успя да изравни резултата.

В 73-ата минута гостите останаха с човек по-малко, след като Аспарух Смилков задържа откъсващия се към наказателното поле Александър Аспарухов и получи втори жълт и червен картон.

До самия край нямаше повече попадения.

"За съжаление един миг невнимание ни коства победата", сподели след мача треньорът на Струмска слава Владимир Димитров, който не бе никак доволен след ремито.