Гигант (Съединение) Спартак (Пловдив)

Гигант изненада Спартак Пловдив

Отборът на Гигант Съединение се наложи като гост над Спартак (Пд) в мач от първия кръг на Югоизточната "В" група.

В 10-ата минута Гигант откри резултата с гол на Веселин Филипов след разбъркване в наказателното поле на Спартак.

В 16-ата минута Николай Домакинов засече с глава центриране на Стоян Славков от пряк свободен удар и се разписа за 0:2.

В 28-ата минута Иван Гендов засече едно центриране на Запрян Запрянов и нарпави резултата класически.

В 48-ата минута Пейо Батинов уцели гредата, а в 66-ата удар на Читаков бе спасен от вратаря на Гигант Дамян Кадиев.

В 80-ата минута главният съдия Радослав Гидженов отсъди дузпа за Спартак, която Кирил Георгиев реализира за 1:3.

В 86-ата минута Стефан Рабаджийски оформи крайното - 4:1