Родопа Черноморец

Черноморец (Бургас) започна с трудна победа на Югоизток, удари Родопа в Смолян след късен гол

Черноморец (Бургас) започна сезона в Югоизточната Трета лига с трудна, но сладка победа с 1:0 при визитата на негостоприемния тим на Родопа в Смолян.

Единственото попадение падна в 86-ата минута и бе дело на Стоян Кижев, който бе намерен с хубаво центриране в наказателното поле на далечната греда и отклони топката във вратата на противника.

Като цяло гостите показаха доста сериозно желание за успех и в крайна сметка усилията им се отблагодариха в минутите към края на срещата.

След успеха си "акулите" са с 3 точки след първия кръг.