Интер (Добрич) Спортист (Генерал Тошево)

Интер (Добрич) и Спортист (Ген. Тошево) не се победиха на старта на СИ

Отборите на Интер (Добрич) и Спортист (Ген. Тошево) не се победиха - 2:2 на старта на Североизточната Трета лига.

Преди почивката гостите от Тошево, създадоха няколко доста сериозни положения за гол, като на два пъти и вратарят на Интер се наложи да се намесва решително. Спортист откри в 18-ата минута, като след корнер у продължително разбъркване Георги Иванов вкара отблизо с глава. В 35-ата минута, отново след изпълнение на ъглов удар, Мартин Георгиев бе оставен непокрит и с глава покачи на 2:0.

След почивката ситуацията на терена се промени. В 51-ата минута Баръш Николов завърши добра атака на домакините, а в 81-ата Митко Николов изравни от дузпа. В средата на втората част тошевци останаха в намален състав заради червен картон на техен състезател. В последните минути с пропуск се отличи влезлият като резерва Лукас Матю Мириити.