Манчестър Юнайтед ФК Копенхаген

Ман Юнайтед на 1/2-финал в ЛЕ след труден успех срещу ФК Копенхаген

Отборът на Ман Юнайтед се наложи с минималното 1;0 над ФК Копенхаген в 1/4-финален сблъсък от турнира Лига Европа. ДВубоят се игра на "Райн Енерги Щадион" в Кьолн.

Редовното време завърши при резултат 0:0 и се стигна до продължения. Гол на Мейсън Грийнууд в края на първата част беше отменен заради засада.

Единственото попадение в двубоя отбеляза Бруно Фернандеш от дузпа в 94-ата минута, отсъдена за нарушение срещу Антъни Марсиал.

МАН ЮНАЙТЕД - ФК КОПЕНХАГЕН 1:0
1:0 - Фернандеш (95-д)

МАН ЮНАЙТЕД: Ромеро, Уан-Бисака, Байи, Магуайър, Уилямс, Фред, Погба, Фернандеш, Рашфорд, Грийнууд, Марсиал

ФК КОПЕНХАГЕН: Йонсон, Боилесен, Бйеланд, Нелсон, Варела, Зека, Стаге, Биел, Фалк, Уинд, Дарами