Спартак (Плевен) ОФК Бдин 1923 (Видин)

Пълна програма за Северозападната Трета лига - 2020/21 Есен

СЕВЕРОЗАПАДНА ТРЕТА ЛИГА - ПРОГРАМА - 2020/2021 ЕСЕН

 

I кръг - 9 август 2020 г., неделя, 18:00 ч.

 

Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)
Севлиево (Севлиево) - Трявна (Трявна)
Етър ВТ II (Велико Търново) - Левски 2007 (Левски)
Локомотив 1927 (Дряново) - Първа атомна (Козлодуй)
Вихър (Славяново) - Академик (Свищов)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 2020 (Лом)
ОФК ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА) – ОФК ПАВЛИКЕНИ (ПАВЛИКЕНИ)
Пещера (Галата) - Партизан (Червен бряг)
Дреновец (Дреновец) - Академия Ботев (Враца)

 

II кръг - 16 август 2020 г., неделя, 18:00 ч.

 

Бдин 1923 (Видин) - Академия Ботев (Враца)
Партизан (Червен бряг) - Дреновец (Дреновец)
Павликени (Павликени) - Пещера (Галата)
ЛЕВСКИ 2020 (ЛОМ) - ОФК ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА)
Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Първа атомна (Козлодуй) - Вихър (Славяново)
Левски 2007 (Левски) - Локомотив 1927 (Дряново)
Трявна (Трявна) - Етър ВТ II (Велико Търново)
Спартак (Плевен) - Севлиево (Севлиево)

 

III кръг - 23 август 2020 г., неделя, 18:00 ч.

 

Севлиево (Севлиево) - Бдин 1923 (Видин)
Етър ВТ II (Велико Търново) - Спартак (Плевен)
Локомотив 1927 (Дряново) - Трявна (Трявна)
Вихър (Славяново) - Левски 2007 (Левски)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Първа атомна (Козлодуй)
ОФК ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА) - ОФК АКАДЕМИК (СВИЩОВ)
Пещера (Галата) - Левски 2020 (Лом)
Дреновец (Дреновец) - Павликени (Павликени)
Академия Ботев (Враца) - Партизан (Червен бряг)

 

IV кръг - 30 август 2020 г., неделя, 18:00 ч.

 

Бдин 1923 (Видин) - Партизан (Червен бряг)
Павликени (Павликени) - Академия Ботев (Враца)
Левски 2020 (Лом) - Дреновец (Дреновец)
Академик (Свищов) - Пещера (Галата)
ПЪРВА АТОМНА (КОЗЛОДУЙ) - ОФК ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА)
Левски 2007 (Левски) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Трявна (Трявна) - Вихър (Славяново)
Спартак (Плевен) - Локомотив 1927 (Дряново)
Севлиево (Севлиево) - Етър ВТ II (Велико Търново)

 

V кръг - 6 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч.

 

Етър ВТ II (Велико Търново) - Бдин 1923 (Видин)
Локомотив 1927 (Дряново) - Севлиево (Севлиево)
Вихър (Славяново) - Спартак (Плевен)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Трявна (Трявна)
ОФК ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА) - ОФК ЛЕВСКИ 2007 (ЛЕВСКИ)
Пещера (Галата) - Първа атомна (Козлодуй)
Дреновец (Дреновец) - Академик (Свищов)
Академия Ботев (Враца) - Левски 2020 (Лом)
Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени)

 

VI кръг - 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч.

 

Бдин 1923 (Видин) - Павликени (Павликени)
Левски 2020 (Лом) - Партизан (Червен бряг)
Академик (Свищов) - Академия Ботев (Враца)
Първа атомна (Козлодуй) - Дреновец (Дреновец)
Левски 2007 (Левски) - Пещера (Галата)
ОФК ТРЯВНА (ТРЯВНА) - ОФК ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА)
Спартак (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Севлиево (Севлиево) - Вихър (Славяново)
Етър ВТ II (Велико Търново) - Локомотив 1927 (Дряново)

 

VII кръг - 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч.

 

Локомотив 1927 (Дряново) - Бдин 1923 (Видин)
Вихър (Славяново) - Етър ВТ II (Велико Търново)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Севлиево (Севлиево)
ОФК ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА) - ОФК СПАРТАК (ПЛЕВЕН)
Пещера (Галата) - Трявна (Трявна)
Дреновец (Дреновец) - Левски 2007 (Левски)
Академия Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)
Партизан (Червен бряг) - Академик (Свищов)
Павликени (Павликени) - Левски 2020 (Лом)

 

VIII кръг - 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч.

 

Бдин 1923 (Видин) - Левски 2020 (Лом)
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)
Първа атомна (Козлодуй) - Партизан (Червен бряг)
Левски 2007 (Левски) - Академия Ботев (Враца)
Трявна (Трявна) - Дреновец (Дреновец)
Спартак (Плевен) - Пещера (Галата)
СЕВЛИЕВО (СЕВЛИЕВО) - ОФК ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА)
Етър ВТ II (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Локомотив 1927 (Дряново) - Вихър (Славяново)

 

IX кръг - 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч.

 

Вихър (Славяново) - Бдин 1923 (Видин)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив 1927 (Дряново)
ОФК ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА) - ЕТЪР ВТ II (ВЕЛИКО ТЪРНОВО)
Пещера (Галата) - Севлиево (Севлиево)
Дреновец (Дреновец) - Спартак (Плевен)
Академия Ботев (Враца) - Трявна (Трявна)
Партизан (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски)
Павликени (Павликени) - Първа атомна (Козлодуй)
Левски 2020 (Лом) - Академик (Свищов)

 

X кръг - 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч.

 

Бдин 1923 (Видин) - Академик (Свищов)
Първа атомна (Козлодуй) - Левски 2020 (Лом)
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)
Трявна (Трявна) - Партизан (Червен бряг)
Спартак (Плевен) - Академия Ботев (Враца)
Севлиево (Севлиево) - Дреновец (Дреновец)
Етър ВТ II (Велико Търново) - Пещера (Галата)
ЛОКОМОТИВ 1927 (ДРЯНОВО) - ОФК ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА)
Вихър (Славяново) - Янтра (Полски Тръмбеш)

 

XI кръг - 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч.

 

Янтра (Полски Тръмбеш) - Бдин 1923 (Видин)
ОФК ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА) - ВИХЪР (СЛАВЯНОВО)
Пещера (Галата) - Локомотив 1927 (Дряново)
Дреновец (Дреновец) - Етър ВТ II (Велико Търново)
Академия Ботев (Враца) - Севлиево (Севлиево)
Партизан (Червен бряг) - Спартак (Плевен)
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)
Левски 2020 (Лом) - Левски 2007 (Левски)
Академик (Свищов) - Първа атомна (Козлодуй)

 

XII кръг - 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч.

 

Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна (Козлодуй)
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)
Трявна (Трявна) - Левски 2020 (Лом)
Спартак (Плевен) - Павликени (Павликени)
Севлиево (Севлиево) - Партизан (Червен бряг)
Етър ВТ II (Велико Търново) - Академия Ботев (Враца)
Локомотив 1927 (Дряново) - Дреновец (Дреновец)
Вихър (Славяново) - Пещера (Галата)
ЯНТРА (ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ) - ОФК ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА)

 

XIII кръг - 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч.

 

ОФК ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА) - БДИН 1923 (ВИДИН)
Пещера (Галата) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Дреновец (Дреновец) - Вихър (Славяново)
Академия Ботев (Враца) - Локомотив 1927 (Дряново)
Партизан (Червен бряг) - Етър ВТ II (Велико Търново)
Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево)
Левски 2020 (Лом) - Спартак (Плевен)
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)
Първа атомна (Козлодуй) - Левски 2007 (Левски)

 

XIV кръг - 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч.

 

Бдин 1923 (Видин) - Левски 2007 (Левски)
Трявна (Трявна) - Първа атомна (Козлодуй)
Спартак (Плевен) - Академик (Свищов)
Севлиево (Севлиево) - Левски 2020 (Лом)
Етър ВТ II (Велико Търново) - Павликени (Павликени)
Локомотив 1927 (Дряново) - Партизан (Червен бряг)
Вихър (Славяново) - Академия Ботев (Враца)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Дреновец (Дреновец)
ОФК ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА) - ПЕЩЕРА (ГАЛАТА)

 

XV кръг - 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч.

 

Пещера (Галата) - Бдин 1923 (Видин)
ДРЕНОВЕЦ (ДРЕНОВЕЦ) - ОФК ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА)
Академия Ботев (Враца) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)
Павликени (Павликени) - Локомотив 1927 (Дряново)
Левски 2020 (Лом) - Етър ВТ II (Велико Търново)
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево)
Първа атомна (Козлодуй) - Спартак (Плевен)
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)

 

XVI кръг - 22 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч.

 

Бдин 1923 (Видин) - Трявна (Трявна)
Спартак (Плевен) - Левски 2007 (Левски)
Севлиево (Севлиево) - Първа атомна (Козлодуй)
Етър ВТ II (Велико Търново) - Академик (Свищов)
Локомотив 1927 (Дряново) - Левски 2020 (Лом)
Вихър (Славяново) - Павликени (Павликени)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Партизан (Червен бряг)
ОФК ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА) - АКАДЕМИЯ БОТЕВ (ВРАЦА)
Пещера (Галата) - Дреновец (Дреновец)

 

XVII кръг - 29 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч.

 

Дреновец (Дреновец) - Бдин 1923 (Видин)
Академия Ботев (Враца) - Пещера (Галата)
ПАРТИЗАН (ЧЕРВЕН БРЯГ) - ОФК ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА)
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Левски 2020 (Лом) - Вихър (Славяново)
Академик (Свищов) - Локомотив 1927 (Дряново)
Първа атомна (Козлодуй) - Етър ВТ II (Велико Търново)
Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево)
Трявна (Трявна) - Спартак (Плевен)

Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK