Монтана Първа атомна (Козлодуй)

Монтана вкара 8 на Първа атомна

Отборът на Монтана се наложи над третодивизионния Първа атомна (Козлодуй) с категоричното 8:0 в контролна среща, в която бе тестван френският централен нападател Енцо Челестини. 23-годишният футболист, който е на проби на стадион „Огоста“, се отчете с два гола.

Енцо Челестини откри резултата в 21-ата минута след асистенция на Николай Цветков-Демона. Грешка на вратаря Ивайло Върганов пък бе наказана хладнокръвно от Янко Ангелов в 36-та мин.

Резултатът стана класически в 53-та мин след попадение на Енцо Челестини. В 67-та мин. Янко Ангелов вкара с глава след асистенция на Росен Кръстев. 5:0 направи в 74-та мин. Преслав И. Петров с тупалка от 40 метра с левачката. Три минути по-късно Росен Кръстев бе точен от дузпа, а след още две Сергей Георгиев засече в мрежата центриране от ляво на Вальо Илиев. Малко след това втория си гол в мача заби и Росен Кръстев.