Черноморец Балчик Тополи (Тополи)

Тополи удари фаворита Черноморец

В най-интересния мач от Трета Североизточна Лига тимът на Тополи спечели срещу един от фаворитите за влизане във Втора Лига тим на Черноморец Балчик с 2:1. Всичко най-интересно се случи през второто полувреме. Първо Данаил Димов, който дойде от юношите на варненския Черно море откри за балчиклии в 30 минута. Джамбазов от домакините изравни с глава след фаул в 60 минута. Кулминацията бе във 80 минута, когато тимът на Черноморец остана с човек по-малко заради червен картон на нападателя Кристиян Пешков. Минута преди края на срещата левият бек Илиан Неделчев отбеляза победния гол за Тополи.