Павликени Пещера (Галата)

Втора поредна победа за Павликени

Втора поредна победа в първенството записа тимът на ОФК "Павликени". Като домакини възпитаниците на Димитър Тодоров удариха с 2:0 новака "Пещера" (Галата) и събраха пълен актив от 6 точки.

Павликенчани натиснаха съперника си още от началните минути и в първия половин час създадоха няколко добри възможности, а попадение на Стефан Гинчев не бе зачетено. В 37-ата минута Гинчев бе фаулиран в наказателното поле на гостите, след като проби по аутлинията и реферът правилно отсъди дузпа, реализирана от Йордан Йорданов за 1:0. Малко преди края на първата част "Пещера" създаде единствената си опасност пред вратата на павликенчани, но ударът мина встрани от нея.

Стефан Гинчев вкара за 2:0 в 85-ата минута, изпращайки топката в мрежата на гостите с красива странична ножица след центриране на Александър Узунов. Гостите пък се отличиха предимно с твърдата си игра, честите нарушения и пререканията със съперници и рефер. Двубоят се игра пред почти пълни трибуни, като агитката от Галата бе около 200 души.

ОФК „Павликени”: Венцислав Димитров, Ивайло Маринов, Георги Христов, Красен Славчев, Ивайло Велчев, Цветомир Додуров(к), Александър Узунов, Йордан Йорданов, Никола Какамъков (73' Борислав Иванов), Стефан Гинчев (89' Даниел Йорданов), Красен Трифонов (87' Борислав Гецов).