Витоша Бистрица Септември (Симитли)

Бадема "матира" Септември (Симитли) и донесе първа победа на Витоша за сезона във Втора лига

Витоша (Бистрица) постигна първа победа за сезона във Втора лига, след като в мач от четвъртия кръг на шампионата победи Септември (Симитли) с 2:1.

Георги Бабалиев откри за "тигрите" още в 8-ата минута и така даде аванс на домакините в резултата, но за гостите, които са новак в групата, Руслан Иванов записа изравнителен гол в самия край на полувремето.

Двубоят вървеше към равенство, докато Емил Гъргоров не донесе успеха на "тигрите" в 74-ата минута на срещата.

След този мач отборът на Асен Букарев в 12-и в класирането с актив от 4 точки, а тимът от Симитли е на шестата позиция с актив от 6 пункта.