Локомотив София Септември (Сф)

4 от 4 за Локо (Сф)! "Железничарите" разбиха Септември

Отборът на Локомотив София се наложи над Септември Сф като гост резултат 5:2 в последен мач от третия кръг на Втора лига.

Денислав Станчев октри резултата в 15-ата минута, а в 37-ата Асен Георгиев изравни. Светослав Диков върна преднината на "железничарите" в последната минута на първата част от дузпа. Положението за 11-метровия удар беше малко спорно.

Веднага след почивката Александър Александров направи резултата 3:1. Марио Илиевски в 66-ата намали, но 3 минути по-късно Илиян Стефанов върна преднината от два гола, а в 74-ата минута вкара и пети гол във вратата на Здравков.

2:5 Стефанов (74)

СЕПТЕМВРИ: 21. Павел Здравков, 5. Георги Сърмов, 15. Ангел Грънчов, 6. Асен Георгиев, 9. Владимир Николов, 10. Димитър Костадинов, 25. Иван Стоянов, 14. Марио Илиевски, 23. Мартин Ачков, 24. Стефан Гаврилов, 7. Цветомир Вачев
Треньор: Христо Арангелов

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ): 91. Ивайло Василев, 2. Педро Ферари, 3. Марио Петков, 4. Мики Орачев, 89. Матеус Роча, 22. Владимир Семерджиев,14. Валентин Николов, 10. Илиян Стефанов, 11. Денислав Станчев, 18. Светослав Диков, 7. Александър Александров
Треньор: Иван Колев
Съдия: Георги Гинчев

Отбор   Домакин Гост Общо
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Локомотив София 12 1 1 0 0 3 3 0 0 4 4 0 0 10:2
2 Миньор 9 2 2 0 0 2 1 0 1 4 3 0 1 8:4
3 Пирин Благоевград 7 2 2 0 0 2 0 1 1 4 2 1 1 9:5
4 Кариана (Ерден) 7 2 2 0 0 2 0 1 1 4 2 1 1 7:4
5 Литекс 7 2 1 1 0 2 1 0 1 4 2 1 1 5:5
6 Септември (Сим) 6 2 2 0 0 1 0 0 1 3 2 0 1 5:2
7 Лудогорец || 6 2 1 0 1 2 1 0 1 4 2 0 2 4:4
8 Янтра Габрово 6 2 2 0 0 2 0 0 2 4 2 0 2 6:9
9 Хебър (Пз) 5 2 1 1 0 1 0 1 0 3 1 2 0 4:1
10 Витоша Бистрица 4 2 1 1 0 1 0 0 1 3 1 1 1 3:3