Дреновец (Дреновец) Левски (Лом)

Левски (Лом) с първа победа през сезона на Северозапад, надви убедително Дреновец на свой терен

Левски (Лом) постигна убедителна домакинска победа над Дреновец с 5:0 в среща от 4-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Това е и първи успех за новака в групата.

Припомняме, че до момента отборът имаше две ремита и един отложен мач заради ремонтните дейности на стадиона.

Днес обаче момчетата на Благой Кръстанов си свършиха работата, макар че останаха с 10 души.

Домакините останаха с 10 души в 37-та мин. когато главният рефер Росен Гановски изгони с директен червен картон вратаря Иван Ризов, извършил нарушение като последен в защитата. От терена излезе Ивайло Орлинов, за да влезе резервният страж Виктор Ганчев.

В 8-ата минута Мариян Огнянов откри за домакините, а в 35-ата минута Георги Цеков също се разписа и удвои аванса им.

В 55-ата минута Огнянов се отчете с второто си попадение в мача и направи резултата класически.

В 80-ата минута и Йордан Георгиев записа името си сред голмайсторите, а за крайния резултат точен бе влезлият като резерва Александър Веселинов пет минути по-късно.