Балкан Пирин Гоце Делчев

Балкан изпусна Пирин (ГД) на свой терен, домакините ще пускат жалба срещу рефера Григоров

Балкан (Ботевград) изпусна Пирин (Гоце Делчев) в домакинството си от 5-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Двата тима врътнаха равенство 0:0, като през по-голяма част от срещата домакините тотално надиграха противника си.

Петко Петков имаше супер шанс да вкара, но нацели гредата, а през първото полувреме домакините изпуснаха още две чисти положения.

Гостите също нацелиха греда при една контраатака.

След почивката играта бе доста накъсана и не бяха много минутите в които се игра чист футбол.

Интересното е, че срещата бе ръководена от Петър Григоров, който вбеси домакините с отсъжданията си.

"Ще пускаме жалба срещу този съдия. Ощетява ни за пореден път", категоричен бе треньорът на домакините от Балкан Иван Редовски пред Football24.bg след края на мача.

Отборът от Ботевград има две победи, две ремита и загуба от началото на сезона, като в актива си е натрупал на сметката си 8 точки.