Оборище (Панагюрище) ОФК Марек 2010

Оборище нанесе първа загуба на Марек, панагюрци стигнаха до успех на "Орчо" след два гола на Шейха

Оборище (Панагюрище) нанесе първа загуба на Марек (Дупница), след като постигна успех с 3:1 на "Орчо Войвода" в среща от 5-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Така воденият от тандема Георги Иванов и Ели Маркес тим има в актива си 10 точки и продължава с доброто си представяне от началото на сезона.

Любопитното е, че след броени дни панагюрци ще гостуват в Дупница на Марек в среща от предварителния кръг на турнира за Купата на България.

Домакините от Панагюрище откриха още в 8-ата минута след удар на Наплатанов от границата на наказателното поле, а резултатът се запази до почивката.

В 55-ата минута гостите изравниха, след като техен играч засече с воле избита от стража на домакинския тим топка и възстанови равенството.

С попадение от дузпа на Никола Иванов - Шейха три минути след това Оборище отново стигна до аванс.

Отново Шейха бе точен в 77-ата минута, след като засече с глава центриране от корнер.