Левски (Лом) Академия (Ботев)

Левски (Лом) с реми при визитата на лидера Академия Ботев (Враца), Абушев с дебютен гол за "сините"

Дублиращият отбор на Ботев (Враца) и Левски (Лом) врътнаха реми 1:1 на стадион "Христо Ботев" в среща от 5-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Двата новака изиграха доста здрав мач в който гостите от Лом стигнаха до попадение аванс чрез новото си попълнение Рангел Абушев, който бе точен в 44-ата минута.

За съжаление на "сините" от Лом само две минути след почивката домакините от Враца стигнаха до израавнително попадение чрез Кирил Кръстев.

До края на самата среща нямаше повече голове.

И двата тима продължават без загуба в шампионата след петия кръг, а гостите от Лом са и с мач по-малко в актива си.

След този двубой Академия Ботев (Враца) има 13 точки в своя актив, а Левски (Лом) е с 6 пункта, но и със среща по-малко.

Гостите от Лом бяха разочаровани от съдийството след мача.

"Не ни дадоха чиста дузпа, а при няколко наши добри атаки свириха засади. Не можем да разберем защо не се свири по правилата и постоянни биваме ощетявани в последните мачове", обявиха от ръководството на Левски (Лом).