Партизан (Червен бряг) Павликени

Партизан и Павликени не се победиха

Отборите на Партизан и Павликени завършиха наравно - 2:2 в мач от петия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините имаха превес през целиs двубой,но едва в края му се добраха до равенството. Димитър Димитров на двапъти пропуска да им даде аванс в резултата през първото полувреме.

Десет минути след почивката Цветомир Додуров откри резултата за домакините, но в 65-ата Николай Какамъков изравни отблизо след пас на съотборник. Малко след това голмайсторът асистира на Красен Славчев за 1:2. В 83-ата минута Милен Тонев проби и подаде през вратата на Павликени, където Христо Димов с шпагат изравни. Малко след това с пропуск се отличи Митко Милчев.