Ботев (Ихтиман) Левски (Чепинци)

Ботев (Ихтиман) с трудна победа над Левски Чепинци

Отборът на Ботев Ихтиман се наложи над  Левски Чепинци с 3:2 в двубой от 5-ия кръг на Югозападната Трета лига.

След този успех момчетата на Валери Свиленов се изкачиха на 3-а позиция в класирането с актив от 11 точки.

В 30-ата минута Влади Бахъров откри резултата, а в 60-ата минута Владимир Каптиев удвои. Няколко минути по-късно Левски Чепинци намали.

В 70-ата минута гостите от Чепинци възстановиха равенството с гол от дузпа. В края на срещата Ботев стигна до победата с попадение на Катранков.

Левски остана на последната позиция без точка.

След двубоя наставникът на домакините Валери Свиленов поздрави играчите си за показания характер и извоювания успех в последните минути на мача.