Трявна Етър-2

Трявна и Етър не се победиха

Отборът на Трябна и Етър-2 завършиха наравно - 1:1 в отложена среща от втория кръг на Северозападна Трета лига.

В 25-ата минута реферът Християна Гутева отсъди дузпа, а Димитър Байдаковне сгреши от бялата точка. В 69-ата минута домакините претендираха за дузпа за нарушение срещу техен състезател, но сигнал не последва. Малко след това Байдаков бе повален, но Гутева не отсъди за втори път 11-метров наказателен удар срещу домакините. Тя все пак посочи бялата точка, но пред вратата на Етър и Александър Дамянов възстанови равенството в 81-ата минута.

Стартови състави:

Трявна: 1. Мирослав Киров (капитан), 14. Ивайло Христов, 6. Делян Дончев, 13. Цанко Славов, 4. Хюсеин Вейсов, 19. Октай Азисов, 8. Илиян Тосунов, 10, Александър Дамянов, 7. Алекс Згрипаров, 18. Христо Цонев, 9. Васил Андреев.
Треньор – Даниел Христов

Етър II: 1. Иван Георгиев, 73. Борислав Марков, 4. Десислав Пенев, 7. Димитър Байдаков (капитан), 5. Димитър Цонев, 99. Велизар Тонков, 14. Кристиян Иванов, 17. Стивън Манолов, 30. Светломир Събев, 16. Юлиян Райков, 70. Христо Марков.