Черноморец Несебър

Черноморец (Бургас) надви Несебър с гол в края, домакините удариха и пет греди по време на мача

Черноморец (Бургас) постигна домакинска победа с 1:0 над отбора на Несебър в среща от 6-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Домакините тотално превъзхождаха своя противник и можеха да стигнат до доста убедителен резултат при малко повече късмет.

Попадението падна в 95-ата минута и бе дело на Миро Радев след центриране и разбъркване в наказателното поле при което той бе най-съобразителен.

Отборът на Слави Костенски обаче нацели цели пет греди по време на самия мач. Три от гредите бяха през първото полувреме, а останалите две - през второто.

След този мач бургазлии имат в актива си 13 спечелени точки и това е тяхна четвърта победа от началото на кампанията.