Миньор 1919 (Перник) Септември (Сф)

Септември (София) обърна Миньор на стадиона в Драгалевци след две дузпи в своя полза

Септември изненада неприятно Миньор (Перник) на стадиона в Драгалевци и победи с 3:1, в среща от 6-ия кръг на Втора лига, която бе и последна за кръга.

След този мач столичани са 9-и в класирането с актив от 7 точки, докато "чуковете" са 7-и с 10 точки в своя баланс.

Срещата започна превъзходно за перничани и след перфектно извеждащо подаване на Тоии Павлов към Кристиян Слишков последният от близка дистанция успя да реализира в 16-ата минута.

В 28-ата минута обаче Илиевски изравни, след като бе изведен на скорост зад защитата и прати кълбото покрай Даниел Леонтиев.

В самия край на полувремето Димитър Костадинов бе повален в наказателното поле от Антон Славчев и реферът отсъди дузпа, която бе реализирана именно от фаулирания футболист.

В 83-ата минута Костадинов отново бе точен от дузпа, след като Павлин Чиликов този път извърши нарушение в наказателното поле. Така интригата бе тотално убита.

Снимка: Sportal.bg