Байерн Мюнхен Шалке 04

Байерн започна сезона ударно! Вкара 8 на Шалке 04

Шампионът Байерн Мюнхен започна сезона в Първа Бундеслига по страхотен начин! Баварците се наложиха с категоричното 8:0 над Шалке 04.

Серж Гнабри откри в 4-ата минута, а в 19-ата Леон Горецка удвои. Робърт Левандовски от дузпа в 31-ата минута направи резултата класически. Отново Серж Гнабри в 47-ата вкара четвърто попадение за баварците, а в 59-ата той оформи своя хеттрик.

В 69-ата Томас Мюлер направи резултата 6:0 след страхотна асистенция на Робърт Левандвоски, а новото попълнение на бавараците Лерой Сане отбеляза първия си гол в 71-ата. В 81-ата младокът Мусиала оформи крайното - 8:0.