Оборище (Панагюрище) Ботев (Ихтиман)

Оборище тресна Ботев (Ихтиман) като гост

Оборище (Панагюрище) постигна победа с 2:1 при гостуването на коравия тим на Ботев (Ихтиман) в среща от 7-ия кръг на Югозападната Трета лига.

След този мач отборът на панагюрци има 13 точки в актива си.

Още във 2-ата минута гостите стигнаха до попадение чрез Васил Тачев, който получи отлично подаване от Милко Георгиев и след това вкара топката във вратата.

В 43-ата минута домакините изравниха чрез Владимир Каптиев, който е и бивш футболист на панагюрци.

След почивката обаче гостите взеха своето и стигнаха до крайния успех с попадение на Улисес Сантос в 68-ата минута.

Той реализира след отлично подаване на Даниел Васев.

Като цяло двата отбора изнесоха здрав мач под ръководството на главния съдия Николай Йорданов.