Беласица ОФК Марек 2010

Беласица и Марек не се победиха

Отборите на Беласица и Марек не се победиха - 2:2 в мач от поредния кръг на Югозападната Трета лига.

Двата отбора изиграха здрав мач пред 1000 зрители на ст. „Цар Самуил“ в Петрич.

Домакините успяха да открият резултата в 12-ата минтуа чрез ивко Димитров. В 16-ата обаче гостите изравниха след попадение на Любомиров.

В 57-ата минута Марек вкара втори гол чрез Николай Николов. Само 4 минути по-късно главният съдия Петър Григоров отсъди дузпа за домакините за игра с ръка в наказателното поле. От 11-те метра точно изпълни капитана Марти Таушанов за 2:2. Малко по-късно стана меле между играчите на тъчлинията, след като и агитката на Бела започна да хвърля предмети по терена.

В 73-ата минута тимът на Марек имаше шанс да спечели двубоя, но с огромен пропуск се отличи Димитър Владимиров.