ФК Балкан (Ботевград) Гранит (Владая)

Балкан загуби като домакин от Гранит

Отборът на Балкан Ботевград допусна домакинска загуба от Гранит Владая с минималното - 1:0.

Единственият гол бе отбелязан по доста нелеп начин - в 16-та минута след изпълнение на пряк свободен удар топката бе изпратена пред наказателното поле на Балкан, играч на гостите, който бе с гръб към вратата, я удари с глава, тя направи голяма парабола, прехвърли вратаря, тупна в долната част на напречната греда и попадна в мрежата.

В 27-ата минтуа с уникален пропуск за домакините се отличи Здравко Атанасов, а гостите останаха с човек по-малко в 56-ата минута.

В 61-ата минута Ангел Ангелов стреля опасно, но топката мина над гредата, а пет минути по-късно и Петко Петков пробва късмета си.

Връх на пропуските бе изпусната дузпа в последната минута на добавеното време, когато ударът на Петков от бялата точка бе спасен от вратаря.