Вихър (Славяново) Етър-2

Вихър удари Етър-2

Отборът на Вихър Славяново се наложи над Етър-2 с резултат 2:0 в мач от седмия кръг на Северозападната Трета лига.

През първата част Станислав Иванов на два пъти беше близо до гол, като при първата възможност търновски защитник изби топката от голлинията.

В 35-ата минута Светлин Златарев пое топката в центъра на терена, подаде я на Йоан Петков, който пък изведе Иван Иванов пред празната врата и нападателя не сгреши.

През втората част гостите можеха да изравнят, но нацелиха гредата. В друг случай Христо Марков преодоля и славяновския вратар, но насочи топката в аут. В 81-ата капитанът Константин Генков оформи крайното - 2:0.