Несебър Карнобат

Несебър и Карнобат си поделиха по точка

Отборите на Несебър и Карнобат не сес победиха - 2:2 в мач от 7-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Несебърлии поведоха с два гола аванс, а в края на мача гостите от Карнобат изравниха, удариха и греда.

В 25-ата минута Станислав Жеков засече едно центриране на Мехмед Хамид и откри резултата. В 49-та минута Симеон Баев центрира към Патрик Попов, който сам срещу Тотев не сгреши за 2:0.

В 56-ата минута Ненко Петров нацели гредата. В рамките на 2 минути карнобатлии върнаха два гола. Първо Антон Атанасов намали на 2:1 в 79-та мин. при центриране на Георги Калоянов, а в 81-ва мин. юношата Ненко Петров донесе точката за ОФК „Карнобат“, когато бе най-съобразителен при меле, дошло след ново центриране на Калоянов.

ОФК „Несебър“: Марио Исаков, Симеон Баев /59 – Христо Иванов/, Станислав Жеков, Али Алиев, Патрик Попов /77 – Димитър Кръстев/, Николай Георгиев, Кристиян Бешев, Теодор Иванов, Мехмед Хамид, Пламен Киров /77 – Христомир Златинов/, Живко Димов /86 – Пламен Иванов/

ОФК „Карнобат“: Борислав Тотев, Пламен Димитров, Стоян Калпаклиев, Антон Иванов, Трендафил Момчилов, Георги Тузаков /46 – Стоян Калев/, Киро Гърков /67 – Димитър Петров/, Ненко Петров, Станимир Митев, Антон Атанасов, Георги Калоянов