Пирин Гоце Делчев Надежда (Доброславци)

Пирин (ГД) с победа срещу Надежда (Доброславци)

Отборът на Пирин (ГД) се наложи над Надежда (Доброславци) като гост с резултат 4:2 в двубой от 7-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Надежда поведе още в 1-ата минута чрез Мариан Китанов за 1:0, но после гостите изравниха. С гол от дузпа на Боби Борисов домакините дръпнаха отново – 2:1. Вратарят на Надежда Слави Матин спаси дузпа, за да запази аванса на своите.

След почивката обаче Пирин заигра по-агресивно и точно и стигна до трите точки. С три гола избухна преотстъпеният от Септември Симитли Лъчезар Дафков, разписа се и Любо Гуцев. Опитният защитник се завърна в Гоце Делчев след престой в елитния косовски Фламуртати.