Спартак (Плевен) Локомотив 2012 (Мз)

Спартак (Плевен) удари Локомотив в Мездра

Отборът на Спартак Плевен спечели с 2:1 гостуването си на Локомотив (Мездра) в седмия кръг на Северозападната Трета лига.

В 29-ата минута Андриян Димитров напредна по фланга, центрира, но футболист на домакините игра с ръка. Съдията посочи бялата точка, а Ивайло Раденцов не сгреши и откри резултата.

Браиан Стоянов от дузпа изравни за домакините в началото на второто полувреме. 10 минути преди края на двубоя бившият футболист на столичните Локомотив и ЦСКА – Иво Иванов успя да вкара победното попадение за плевенчани.