Черноломец Спортист (Генерал Тошево)

Черноломец поведе в Североизточната Трета лига след успех над Спортист

В мач от VI кръг на Североизточна Трета Лига, заемащия втора позиция във временното класиране отбор на Черноломец 1919 посрещна новаците от Спортист /Генерал Тошево/. В пореден домакински мач, поповската публика беше изпълнила трибуните и очакваше от своите любимци атрактивна и резултатна игра. Още в началото на мача пролича огромното желание за победа в редиците на поповския тим. След много пропуски и липса на концентрация пред гола, шанса се усмихна пред Беадир Беадиров, който след добавка отблизо откри резултата в полза на Черноломец. След отлична контраатака и прецизен пас на Беадиров към Светослав Славчев, в средата на второто полувреме поповския отбор поведе с два гола. Малко преди края на мача с добавка непосредствено пред голлинията на гостуващия тим, Диян Димитров отбеляза за 3:0 и с шестия си гол в първенството поведе в голмайсторската листа. С извоюваната четвърта победа днес, отборът на Черноломец 1919 поведе във временното класиране на Североизточна Трета Лига.