Пирин Благоевград Локомотив (ГО)

Пирин (Бл) се озори здраво в Горна Оряховица и с голяма доза късмет успя да пречупи Локото

Пирин (Благоевград) постигна много трудна победа с 2:1 при визитата си на Локомотив (Горна Оряховица) в среща от 7-ия кръг на Втора лига.

По този начин "орлетата" вече имат 13 точки в своя актив и заемат петото място в класирането, докато "железничарите" са последни с 2 пункта.

В 42-ата минута Станоев бе изведен перфектно от Карачанаков сам срещу вратаря и успя с хубав и точен удар по земя да реализира.

В 57-ата минута Влади Мирчев засече центриране на Виктор Митев и изравни резултата в полза на домакините.

В 65-ата минута Горна можеше да поведе, но ударът на Пламен Тенев бе избит с мъка от Петров, като кълбото облиза и гредата.

Все пак гостите стигнаха до успеха след гол на Айина в 76-ата минута, който вкара топката с глава във вратата на противниковия отбор.