Арда (Кж) Славия

Арда обърна и победи Славия, голямото падение за "белите" продължава с пълна сила

Арда победи Славия с 2:1 в двубой от шести кръг на efbet Лига. "Белите" имаха аванс след първото полувреме, но след почивката домакините стигнаха до пълен обрат.

Успехът прати тима от Кърджали на третото място с 12 точки и все още без загуба. Славия пък няма победа от началото на шампионата и е в серия от пет поредни поражения.

Головете за тима на Николай Киров вкараха Иван Коконов и Радослав Василев. Радослав Кирилов пък бе точен за "белите", които днес бяха водени от Ангел Славков.

Новият треньор Александър Тарханов изгледа двубоя от трибуните и от утре започва работа с тима.