Пещера (Галата) Левски (Лом)

Обзор след 7-ия кръг на Северозападната Трета лига

19.09.2020 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  2 - 0 Етър-2  Етър-2

 

Отборът на Вихър Славяново се наложи над Етър-2 с резултат 2:0 в мач от седмия кръг на Северозападната Трета лига. 

 

През първата част Станислав Иванов на два пъти беше близо до гол, като при първата възможност търновски защитник изби топката от голлинията.

 

В 35-ата минута Светлин Златарев пое топката в центъра на терена, подаде я на Йоан Петков, който пък изведе Иван Иванов пред празната врата и нападателя не сгреши.

 

През втората част гостите можеха да изравнят, но нацелиха гредата. В друг случай Христо Марков преодоля и славяновския вратар, но насочи топката в аут. В 81-ата капитанът Константин Генков оформи крайното - 2:0. 

 

20.09.2020 Янтра (Полски Тръмбеш) Янтра (Полски Тръмбеш)  2 - 1 Севлиево   Севлиево

 

Отборът на Янтра Полски Тръмбеш се наложи над Севлиево с резултат 2:1 в среща от седмия кръг на Северозападната Трета лига.

 

Добрин Петров откри резултата за гостите още в началото на първата част. Тихомир Антонов изравни резултата за домакините през втората част, а в 84-ата минута синът на Бончо Генчев – Любомир подаде на Ростислав Данчев, който донесе успеха на своя тим. 

 

Стартови състави:

 

Янтра: 1. Радослав Рашков, 77. Иван Иванов, 7. Стефан Трайков, 4. Исмаил Мастънов, 23. Емилиян Ангелов, 13. Тихомир Антонов (капитан), 5. Янислав Илиев, 17. Красен Каравелов, 9. Любомир Генчев, 88. Тони Маречков, 10. Ростислав Данчев.
Треньор – Петър Кръстев
 

 

Севлиево: 16. Димитьр Пантев, 19. Алекс Георгиев, 6. Атанас Фиданин (капитан), 5. Георги Павлов, 2. Иван Пенев, 12. Павлин Иванов, 15. Стефан Иванов, 3. Тихомир Трифонов, 14. Илиян Трифонов, 18. Добрин Петров, 10. Тихомир Кънев.
Треньор – Иван Стоянов

 

20.09.2020 ОФК Локомотив Мездра ОФК Локомотив Мездра  1 - 2 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)

 

Отборът на Спартак Плевен спечели с 2:1 гостуването си на Локомотив (Мездра) в седмия кръг на Северозападната Трета лига.

 

В 29-ата минута Андриян Димитров напредна по фланга, центрира, но футболист на домакините игра с ръка. Съдията посочи бялата точка, а Ивайло Раденцов не сгреши и откри резултата. 

 

Браиан Стоянов от дузпа изравни за домакините в началото на второто полувреме. 10 минути преди края на двубоя бившият футболист на столичните Локомотив и ЦСКА – Иво Иванов успя да вкара победното попадение за плевенчани.

 

Стартови състави:

 

Локомотив – 1. Кристиян Дяков, 98. Мартин Михайлов, 23. Генади Петров, 77. Васислав Димитров, 8. Гроздан Иванов, 19. Лионел Матадос, 6. Антонио Абаджиев, 3. Давид Стоянов, 10. Браиан Стоянов (капитан), 21. Милен Василев, 88. Петър Димитров.
Треньор – Николай Нинов

 

Спартак – 30. Борислав Начев, 5. Иво Върбанов, 3. Лъчезар Ковачев, 6. Борислав Иванов, 8. Ивайло Раденцов (капитан), 17. Айвън Ангелов, 18. Иво Иванов, 21. Валентино Макавеев, 10. Стивън Славков, 31. Андриян Димитров, 7. Ивайло Иванов.
Треньор – Красимир Бислимов

 

20.09.2020 Дреновец (Дреновец) Дреновец (Дреновец)  2 - 2 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)

 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!

 

20.09.2020 Академия (Ботев) Академия (Ботев)  2 - 1 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)


Ботев 2 надви Първа Атомна с 2:1 в срещата от 7-ия кръг на Северозападната Трета лига. Двубоят започна с едноминутно мълчание в памет на починалия днес Цветан Патеров. Домакините стигнаха до трите точки с гол на Любо Петров и автогол. Гостите отчете Антонио Йорданов.


 

Ботев 2 събра 19 т. и заема второ място в класирането след 6 победи и 1 равенство.

 

За Ботев 2 ще играят: Христо Георгиев, Ивайло Маринов, Камен Каменов, Людмил Йотов, Цветко Иванов, Любослав Петров, Любо Младенов, Виктор Василев, Ивайло Кунчев /к./, Ремзи Али Неджип, Мирослав Маринов /Юлиан Левашки, Александър Добчев, Кирил Кръстев, Кристиян Гълъбов, Николай Методиев, Пламен Илиев, Радослав Георгиев/.

 

За Първа Атомна стартират: Ивайло Върганов, Десислав Атанасов, Михаил Милчев, Александър Герасимов, Людмил Николов, Николай Ганчев /к./, Георги Горанов, Пламен Валериев, Антонио Йорданов, Христо Карлуковски, Благовест Иванов /Александър Хърлечанов, Дейвид Гешев, Емануел Недялков, Иван Маринов, Веселин Кърлиев, Калин Красимиров/.

 

20.09.2020 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  3 - 1 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)

 

Отборът на Партизан Червен бряг се наложи над Академик Свищов с резултат 3:1 в среща от седмия кръг на Северозападната Трета лига. 

 

В 17-ата минута отборът на Партизан поведе чрез Иванов. През втората част двата отбора играха равностойно, но след контраатаки домакините стигнаха до две попадения чрез Стефанов и Крумов.  След трите получени гола студентите натиснаха домакините ,което даде резултат в 75 минута, когато Петков отбеляза гол и оформи крайния резултат.

 

20.09.2020 Павликени Павликени  0 - 2 Левски (Лом)  Левски (Лом)

 

Левски (Лом) продължава да набира скорост и да показва отлични игри през сезона в Северозападната Трета лига, като този път момчетата на Благой Кръстанов надвиха Павликени с 2:0 като гост.

 

Още в първата минута Рангел Абушев успя да открие за "сините" от крайдунавския град, а в последната минута Гален Ненов удвои аванса на Левски.

 

Като цяло отборът показва все по-голямо постоянство в последните кръгове, а с този успех успя да събере 12 точки в актива си, а има и мач по-малко.

 

С тази победа отборът показва, че има големи амбиции и иска да играе водеща роля през сезона, макар че направи някои грешки от началото на кампанията.

 

20.09.2020 Локомотив 1927 (Дряново) Локомотив 1927 (Дряново)  отложен ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)

 

20.09.2020 Пещера (Галата) Пещера (Галата)  отложен Трявна  Трявна

 

КЛАСИРАНЕ: 

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Академия (Ботев) 19 3 2 1 0 4 4 0 0 7 6 1 0 19:4
2 Севлиево 18 4 4 0 0 3 2 0 1 7 6 0 1 15:2
3 Вихър (Славяново) 18 4 4 0 0 3 2 0 1 7 6 0 1 16:5
4 Спартак (Плевен) 12 4 3 0 1 3 1 0 2 7 4 0 3 20:8
5 Левски (Лом) 12 2 2 0 0 4 1 3 0 6 3 3 0 13:2
6 Павликени 11 3 1 0 2 4 2 2 0 7 3 2 2 9:7
7 Етър-2 11 4 3 1 0 3 0 1 2 7 3 2 2 8:9
8 Партизан (Червен бряг) 10 3 1 1 1 4 2 0 2 7 3 1 3 10:14
9 Локомотив 1927 (Дряново) 9 3 2 0 1 3 1 0 2 6 3 0 3 11:10
10 Янтра (Полски Тръмбеш) 9 4 2 2 0 3 0 1 2 7 2 3 2 6:8
11 Дреновец (Дреновец) 8 3 0 2 1 3 2 0 1 6 2 2 2 10:14
12 Левски 2007 (Левски) 7 3 1 1 1 4 0 3 1 7 1 4 2 10:10
13 Академик (Свищов) 6 3 2 0 1 3 0 0 3 6 2 0 4 10:14
14 ОФК Локомотив Мездра 5 4 1 1 2 2 0 1 1 6 1 2 3 4:7
15 Първа атомна (Козлодуй) 4 3 1 0 2 4 0 1 3 7 1 1 5 9:13
16 Пещера (Галата) 4 3 1 1 1 3 0 0 3 6 1 1 4 6:16
17 Трявна 2 3 0 2 1 3 0 0 3 6 0 2 4 2:13
18 ОФК Бдин 1923 (Видин) 0 3 0 0 3 3 0 0 3 6 0 0 6 0:22

 

ДОМАКИН СЕВЕРОЗАПАДНА "В" ГРУПА: 

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Севлиево 12 4 4 0 0 11:0
2 Вихър (Славяново) 12 4 4 0 0 11:1
3 Етър-2 10 4 3 1 0 7:4
4 Спартак (Плевен) 9 4 3 0 1 16:3
5 Янтра (Полски Тръмбеш) 8 4 2 2 0 4:2
6 Академия (Ботев) 7 3 2 1 0 7:3
7 Левски (Лом) 6 2 2 0 0 9:0
8 Локомотив 1927 (Дряново) 6 3 2 0 1 6:3
9 Академик (Свищов) 6 3 2 0 1 7:5
10 Левски 2007 (Левски) 4 3 1 1 1 7:3
11 Партизан (Червен бряг) 4 3 1 1 1 6:6
12 Пещера (Галата) 4 3 1 1 1 4:4
13 ОФК Локомотив Мездра 4 4 1 1 2 4:5
14 Павликени 3 3 1 0 2 3:4
15 Първа атомна (Козлодуй) 3 3 1 0 2 4:5
16 Трявна 2 3 0 2 1 2:5
17 Дреновец (Дреновец) 2 3 0 2 1 3:6
18 ОФК Бдин 1923 (Видин) 0 3 0 0 3 0:8

 

ГОСТ СЕВЕРОЗАПАДНА "В" ГРУПА: 

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Академия (Ботев) 12 4 4 0 0 12:1
2 Павликени 8 4 2 2 0 6:3
3 Севлиево 6 3 2 0 1 4:2
4 Левски (Лом) 6 4 1 3 0 4:2
5 Вихър (Славяново) 6 3 2 0 1 5:4
6 Дреновец (Дреновец) 6 3 2 0 1 7:8
7 Партизан (Червен бряг) 6 4 2 0 2 4:8
8 Спартак (Плевен) 3 3 1 0 2 4:5
9 Локомотив 1927 (Дряново) 3 3 1 0 2 5:7
10 Левски 2007 (Левски) 3 4 0 3 1 3:7
11 ОФК Локомотив Мездра 1 2 0 1 1 0:2
12 Първа атомна (Козлодуй) 1 4 0 1 3 5:8
13 Етър-2 1 3 0 1 2 1:5
14 Янтра (Полски Тръмбеш) 1 3 0 1 2 2:6
15 Академик (Свищов) 0 3 0 0 3 3:9
16 Трявна 0 3 0 0 3 0:8
17 Пещера (Галата) 0 3 0 0 3 2:12
18 ОФК Бдин 1923 (Видин) 0 3 0 0 3 0:14

 

СЛЕДВАЩ КРЪГ: 

 

Дата Мачове  
27.09.2020 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  - Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
27.09.2020 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  - Павликени  Павликени
27.09.2020 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  - Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
27.09.2020 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  - Академия (Ботев)  Академия (Ботев)
27.09.2020 Трявна Трявна  - Дреновец (Дреновец)  Дреновец (Дреновец)
27.09.2020 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  - Пещера (Галата)  Пещера (Галата)
27.09.2020 Севлиево Севлиево   - ОФК Локомотив Мездра  ОФК Локомотив Мездра
27.09.2020 Етър-2 Етър-2  - Янтра (Полски Тръмбеш)  Янтра (Полски Тръмбеш)
27.09.2020 Локомотив 1927 (Дряново) Локомотив 1927 (Дряново)  - Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)


Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK