Тотнъм Шкендия

Тотнъм взе победа над Шкендия в Северна Македония, Сон герой с гол и две асистенции в мача

Тотнъм постигна победа в квалификациите за Лига Европа с 3:1 при визитата си на Шкендия в Северна Македония и така се класира за плейофния кръг, за влизане в групите на турнира.

Още в 5-ата минута Ламела се възползва от хубаво извеждащо подаване на Сон и сам срещу вратаря на сгреши, но домакините изравниха в 55-ата минута чрез Нафиу, който вкара с прекрасен удар от дъгата.

В 70-ата минута Сон довкара една избита от противниковия страж топка и върна аванса на Спърс, а девет минути след това Кейн се възползва от прекрасно центриране на южнокорееца и с глава оформи крайния резултат.

В битка за място в групите на Лига Европа Тотнъм ще спори с израелския гранд Макаби Хайфа.