Ливърпул Манчестър Сити

Ливърпул разби слабаци със 7:2 за Купата на Лигата, Сити също продължава напред в турнира

Ливърпул се класира за 1/8-финалите на Лига Европа след чудовищна победа със 7:2 като гост над слабака Линкълн.

Шакири откри за гостите в 9-ата минута, а Минамино удвои в 18-ата. Джоунс направи преднината на Ливърпул класическа в 32-ата минута, а четири по-късно отново той бе точен за 0:4.

В 46-ата минута Минамино вкара втория си гол в мача, а в 61-ата минута Едън намали за домакините.

За 1:6 точен бе Груич в 65-ата минута, а Монтсма реализира втори гол за домакините от Линкълн две минути след това.

В 89-ата минута Ориги оформи крайния резултат - 2:7 за Ливърпул.

Манчестър Сити също продължава за 1/8-финалите след трудна победа над Борнемут с 2:1.

Делап вкара за домакините в 18-ата минута, а гостите изравниха чрез Съридж в 22-ата.

За крайния успех бе точен Фодън в 75-ата минута.