Кариана (Ерден) Локомотив София

Кариана се наложи над Локо (Сф) в страхотен сблъсък

Отборът на Кариана се наложи над Локомотив (Сф) с резултат 3:2 в дербито на 8-ия кръг от Втора лига.

Домакините откриха резултата в 22-ата минута чрез Евгени Игнатов, а в 39-ата Борислав Дамянов удвои. Владислав Цеков направи резултата класически в 45-ата минута.

В 88-ата минута Светослав Диков намали, а отново той в продължението оформи крайното - 3:2.

В 22-ата минута Евгени Игнатов даде аванс на Кариана след хубав пробив по лявото крило. В 32-ата минута Игнатов стреля, но Василев спаси. Георги Търгов можеше да удвои в 34-ата минута, но неговият удар мина на сантиметри от гредата на Локомотив.

В 39-ата минута тимът на Кариана осъществи контраатака, при която Игнатов изведе с дълго подаване Борислав Дамянов, който настигна топката почти на аут линията и се възползва от неразчетеното излизане на Василев.

В края на първата част Владислав Цеков направи резултата класически.

В 48-ата минтуа гостите можеха да намалят, но след центриране от корнер на Стефанов, няколко футболисти на Локомотив София се разминаха с топката. В 51-ата минута Боби Дамянов стреля опасно, но топката срещна гредата. В 68-ата минута домакините отново нацелиха гредата чрез Търгов.

Най-добрият играч през този сезон за Локомотив Илиян Стефанов бе близо до страхотен гол в 76-ата минута, но не успя да преодолее вратаря на домакините. В 88-ата минута Светослав Диков намали, а отново той в продължението оформи крайното - 3:2.

КАРИАНА - ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) 3:2

1:0 Игнатов (22)
2:0 Дамянов (39)
3:0 Цеков (45)
3:1 Диков (88)
3:2 Диков (90+4)

КАРИАНА (4-2-3-1): Павел Станев, Мартин Николов, Георги Георгиев, Николай Дичев, Стоян Предев, Емануил Личев, Владимир Мичев, Евгени Игнатов, Борислав Дамянов, Георги Търтов, Владислав Цеков

ЛОКОМОТИВ (СФ) (4-2-3-1): Ивайло Василев, Педро Ферари, Матеус Роча, Марио Петков, Мики Орачев, Валентин Николов, Владимир Семерджиев, Красимир Милошев, Александър Александров, Илиян Стефанов, Светослав Диков