Ботев Враца Монтана

Ботев Враца спечели дербито на Северозапада

Отборът на Ботев Враца се наложи над Монтана с резултат 2:0 в дербито на Северозапада. Играчите на Антони Здравков спечелиха дербито на Северозапада с по едно попадение във всяко полувреме. Малко преди почивката Димитър Буров откри, а в 58-ата Даниел Генов подпечата успеха на домакините.

БОТЕВ (ВРАЦА) 2:0 МОНТАНА

1:0 Буров (45)

2:0 Генов (58)

Състави:

БОТЕВ (ВРАЦА): 33. Красимир Костов, 24. Аласан Н’Диайе, 18. Илия Миланов, 37. Венцислав Керчев, 81. Атанас Зехиров, 14. Димитър Буров, 23. Владислав Узунов, 9. Даниел Генов, 8. Педро Лагоа, 10. Петър Атанасов, 88. Том

МОНТАНА: 30. Благой Макенджиев, 25. Александър Башлиев, 13. Йордан Йорданов, 10. Владимир Айтов, 33. Стефан Цонков, 20. Димитър Илиев, 6. Янко Ангелов, 8. Тони Тасев, 21. Борислав Балджийски, 11. Николай Минков, 9. Билал Бари Стадион: "Христо Ботев", Враца Съдия: Станислав Тодоров Начало: 18:45 часа