Черноморец 1919

Черноморец (Бургас) разби с лекота Верея и продължава с победите в Югоизточната Трета лига

Черноморец (Бургас) постигна разгромна победа с 4:0 над Верея в среща от 8-ия кръг на Югоизточната Трета лига, която се игра в морския град.

След категоричния успех момчетата на Слави Костенски са трети в класирането с актив от 19 пункта и са само на три точки от лидера Загорец.

В 23-ата минута Пюскюлю бе точен след центриране с глава и даде аванс на "акулите", а полувремето завърши с един гол аванс в тяхна полза.

В 62-ата минута Милен Танев вкара хубав гол, след като засече центриране на Мантаров и "уби" каквато и да било интрига в срещата.

Броени минути след това Симеон Русев вкара за класическия резултат след хубав удар с левия крак извън пеналта, а в 88-ата минута Мариян Тонев оформи крайния резултат.