Шумен 2007 Ботев (Нови Пазар)

Шумен вкара 5 на Ботев (Нови пазар)

Отборът на Шумен 2007 се наложи над Ботев (Нови пазар) с резултат 5:1 в мач от VII-кръг на Североизточната Трета лига.

В 9-ата мин. Румен Николов беше спънат в наказателното поле на гостите и съдията отсъди дузпа. Юлиян Загоров не сгреши и откри за шуменци. В 17-ата минута Христо Александров изравни с удар от 25 метра. Само три минути по-късно Иван Недялков се възползва от центриране на Кяшиф Фахрединов и вкара втори гол за домакините.

В 56-ата минута отново Кяшиф Фахрединов се разписа за 3:1. В 69-ата след удар с глава Юлиян Загоров покачи на 4:1, а в 81-ата минута отново Юлиян Загоров бе точен от дузпа за крайното 5:1.