Спортист (Генерал Тошево) Тополи (Тополи)

Спортист 2011 (Генерал Тошево) с първа победа в първенството

Отборът на Спортист 2011 (Генерал Тошево) постигна първа победа в Североизточната Трета лига. Тимът се наложи над Тополи с категоричното - 5:1.

Гостите успяха да поведат още във 2-ата минута от дузпа, но в 35-ата Виктор Димитров също от дузпа възстанови равенството, пет минути след това Николай Петков от пряк свободен удар порази вратата на Еманоел Евстатиев – 2:1.

В 60-ата минута Николай Петков вкара трети гол за домакините. В края на мача два гола вкара и Росен Николов – оформил крайното 5:1. След двубоя футболистите на „Спортист 2011“ (Генерал Тошево) с богата маса отпразнуваха първата победа в първенството.