Атлетико Мадрид

Уникален дебют за Суарес в Атлетико! Вкара два гола и асистира за трети срещу Гранада + ВИДЕО

Отборът на Атлетико Мадрид се наложи над Гранада с категоричното 6:1 в мач от 3-ия кръг на Ла Лига.

Дебют в двубоя направи Луис Суарес, който се записа два гола и асистенция на сметката си.

Диего Коща откри резултата в 9-ата минута, а в 47-ата Кореа удвои. Жоао Феликс в 65-ата вкара трето попадение за домакините.

Атлетико Мадрид - Гранда 1:0 (Диего Коща 9)

Атлетико Мадрид - Гранда 2:0 (Кореа 47)

Атлетико Мадрид - Гранда 3:0 (Феликс 65)

В 70-ата минута на мястото на Диего Коща се появи новото попълнение на "дюшекчиите" Луис Суарес.

Само 2 минути по-късно с пръвото си докосване в мача, той пусна отличен извеждащ пас към Маркос Йоренте, който не сгреши.

Атлетико Мадрид - Гранда 4:0 (Йоренте 72)

В 85-ата той успя и да се разпише и направи резултата 5:0. Суарес се възползва от центриране на Маркос Йоренте и с много прецизен удар се разписа. . Молина в 87-ата върна едно попадение за гостите, но отново Суарес оформи крайното 6:1 в края на двубоя. Той направи двойно подаване с Витоло, след което стреля, но топката срещна гредата и се върна при него. При втория удар уругваецът не сгреши и записа второто си попадение в двубоя.

Атлетико Мадрид - Гранда 5:0 (Суарес 85)

Атлетико Мадрид - Гранда 5:1 (Молина 87)

Атлетико Мадрид - Гранда 6:1 (Суарес 90+3)