Локомотив (Др) Вихър (Славяново)

Локо Дряново се наложи над Вихър, гостите бесни на съдията

Отборът на Локомотив Дряново се наложи над Вихър Славяново с резултат 2:0 в мач от 8-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Гостите изиграха по-добро първо полувреме и натистнаха съперника си. Те също имаха шанс за гол, но вратарят на гостите спаси опасен удар от фаул на Явор Генчев.

Веднага след почивката  Георги Колев откри резултата. Няколко минути по-късно Йоан Петков се измъкна сам срещу дряновския страж, но реферът отсъди засада, което покачи напрежението.

В 70-ата минута Момчил Савов излезе очи в очи с вратаря на Вихър, гостите бурно протестираха за засада, съдийски сигнал не последва и той не сгреши за 2:0. Таранът му Иван Иванов вкара гол в 75-ата минута, но съдията не го зачете. В 83-ата минута след центриране на Милен Тодоров, бранителят на Локомотив – Денчо Шипкалиев игра с ръка в наказателното поле, но съдията не реагира. В оставащото време удар на Станислав Иванов срещна гредата, а при друг негов шут защитник изби топката от голлинията.