Барселона

Барса на Куман вкара 4 на Виляреал за едно полувреме + ВИДЕО

Отборът на Барселона се наложи над Виляреал с резултат 4:0 в мач от втория кръг на испанската Примера дивисион.

Срещата е първа за "каталунците", които получиха допълнителна ваканция заради участието си в Шампионската лига през август. Новият треньор Роналд Куман променя и схемата на игра на 4-2-3-1 с Лионел Меси на върха на атаката. Зад него е Филипе Коутиньо, а Ансу Фати и Антоан Гризман стартираха по крилата.

Ансу Фати откри в 15-ата минута, а отново той в 19-ата удвои. В 35-ата Лео Меси направи резултата класически от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Фати. В 45-ата минута защитникът на "жълтата подводница" Пау Торес си заби автогол и оформи крайния резултат.

БАРСЕЛОНА - ВИЛЯРЕАЛ 1:0 (Фати 15)

БАРСЕЛОНА - ВИЛЯРЕАЛ 2:0 (Фати 19)

БАРСЕЛОНА - ВИЛЯРЕАЛ 3:0 (Меси 35)

БАРСЕЛОНА - ВИЛЯРЕАЛ 4:0 (Торес-автогол 45)