Ливърпул Арсенал

Реакцията на съдията при пропуска на Лаказет срещу Ливърпул е безценна + ВИДЕО

Отборът на Ливърпул се наложи над Арсенал с резултат 3:1 в мач от 3-ия кръг на английската Висшата лига.

Александър Лаказет откри за гостите в 25-ата минута, но само 3 минути по-късно Садио Мане изравни. В 34-ата Анди Робъртсън изведе "мърсисайдци" напред, а новото попълнение на Ливърпул Диого Жота в 88-ата оформи крайното - 3:1.

При резултат 2:1 нападателят на "артилерситите" Александър Лаказет имаше страхотен шанс да изравни резултата, но той пропусна да отбележи, излязъл очи в очи със стража на домакините Алисон.

Феновете забелязаха реакцията на главния съдия Крейг Поусън при пропуска на французина и тя е безценна.