Кариана (Ерден) Чавдар (Троян)

Кариана разби с лекота аматьорите от Чавдар (Троян) и продължава напред за Купата на България

Кариана (Ерден) премина успешно втория предварителен кръг в турнира за Купата на България, след като победи с 4:0 като гост аматьорите от Чавдар (Троян).

В този мач треньорът на ерденчани Веселин Великов даде шанс на някои играчи, които не играят толкова редовно в първенството, както и на няколко от основните си футболисти.

Цеков откри още в 9-ата минута, а седем минути след това Касарото удвои преднината на гостуващия тим и "уби" каквато и да е интрига.

Мендеш направи резултата класически в 48-ата минута, а за крайния резултат точен бе Игнатов в 68-ата минута на срещата.

В първия кръг от елиминациите Кариана ще срещне елитния Царско село.