Извор (с. Горски извор) Септември (Симитли)

Аматьорите от Извор (Горски извор) изхвърлиха Септември (Симитли) за Купата на България

Аматьорите от Извор (Горски извор) нанесоха шокираща загуба на професионалния Септември (Симитли) след 4:2 в мач от втория предварителен кръг на турнира за Купата на България.

По този начин аматьорският тим ще срещне в първия кръг от елиминациите елитния Монтана.

Милушев вкара в 22-ата и 59-ата минута от дузпа за домакините от Горски извор и по този начин те дръпнаха в резултата с 2:0.

Христов направи преднината им класическа в 65-ата минута, а Септември намали чрез Хазуров в 87-ата минута от дузпа и Мутафджийски в 93-ата минута.

В 92-ата минута Христов вкара втория си гол в мача и оформи крайния резултат.