Локомотив (ГО) Севлиево

Голеада в Севлиево! Домакините смачкаха със 6:0 юношите на Локо (ГО) за Купата на България

Севлиево размаза с убедителното 6:0 Локомотив (Горна Оряховица) в среща от втория предварителен кръг на турнира за Купата на България.

Гостите, които играят във Втора лига, обаче бяха излезли с юношите днес и основните футболисти липсваха от титулярния състав на тима, което улесни задачата на домакините.

Тишо Кънев откри в 12-ата минута, а в 16-ата минута юношата на Литекс Добри Петров удвои. За класическия резултат точен бе отново Кънев, който се разписа в 20-ата минута.

В 51-ата минута Добри Петров също вкара втори гол за домакините, а Николай Банов и Галин Стоянов добавиха по още едно попадение съответно в 55-ата и 86-ата минути.

В първия кръг от елиминациите Севлиево ще срещне Славия.