Специя

Гълъбинов донесе историческа победа на Специя в Серия А!

Отборът на Специя се наложи като гост над Удинезе с резултат 2:0 в отложен мач от първия кръг на италианската Серия А.

Андрей Гълъбинов отбеляза и двете попадения за своя тим.

Интересното е, че преди няколко дни той вкара първото попадение в историята на своя клуб в елита на калчото при поражението с 1:4 от Сасуоло.

Това е историческа първа победа на Специя в Серия А, като Гълъбинов откри резултата в 29-ата минута с глава.

Специя остана с 10 човека в 66-ата минута, след като Терзи получи втори жълт и съответно червен картон.

В последните секунди на двубоя Гълъбинов вкара второ попадения за своя тим и оформи крайното - 2:0.