Левски (Лом) Академик (Свищов)

Левски (Лом) няма спирка, прегази с убедителното 4:0 Академик (Свищов) и мечтае за нещо голямо

Амбициозният тим на Левски (Лом) постигна убеда с 4:0 над Академик (Свищов) у дома в среща от 9-ия кръг на Северозападната Трета лига.

По този начин отборът събра цели 18 точки в класирането, макар че е с мач по-малко от преките си конкуренти за първото място.

Още в 10-ата минута крилото Георги Цеков успя да открие резултата, а пет минути по-късно Мариян Огнянов удвои преднината на ломчани.

За класическия резултат точен бе Пламен Ангелов от състава на гостите, който си вкара гол в собствената врата.

За крайното 4:0 вкара Александър Веселинов в 80-ата минута.